top of page
Pert Tarasenko.Lector.jpg

Петро Тарасенко

QA Lead @ Wix.com

"Accessibility Testing"

Працює у компанії Wix на позиції QA Lead. В тестуванні загалом 5 років. Любить подорожувати, відкривати для себе щось нове та готувати стейки. Любить допомагати тим, хто зацікавлений у своєму розвитку. 

Nadiia_Poizdnyk_EPAM.png

Надія Поїздник

Test Automation @ Epam

"Levels & Types of Testing"

"Bugs Submission"

Сертифікований QA інженер з досвідом в тестуванні web, desktop і мобільних додатків. Крайні 1,5 року працює в web розробці (EPAM) як мануальним тест інженером, так і автоматизатором. Обожнює Бернських Зенненхундів і риболовлю.

Alla.jpeg

Алла Пенальба

QA Manager @ Invisible

"Test Documentation & Estimation" 

Досвідчений спеціаліст з тестування з 10+ роками досвіду здебільшого у продуктових компаніях десктопом, клієнт - серверними додатками та вебом.(Детальніше у розділі "Команда") 

DEnys.jpeg

Денис Яременко

QA Automation @ Ciklum 

"Mobile Testing" 

4.5 роки у тестуванні на мобільних проектах ( manual та automation). Спікер на багатьох конференціях, ISTQB (Foundation level) сертифікований. 

(Детальніше у розділі "Команда")

Igor_Nikityuk.jpg

Ігор Нікітюк​

FL Consultant @ Infopulse

English for QA

Має багаторічний досвід викладання англійської мови різних рівнів та напрямків для різноманітних
цільових груп, технічного перекладу, редагування та рерайтінґу. У галузі інформаційних технологій
працює 10+ років, надаючи експертні лінгвістичні послуги у компанії Infopulse. Закінчив курси
тестування ПО в компанії QA Light та бізнес-аналізу в сфері ІТ в Infopulse IT-Univer. Рівень володіння
іноземними мовами підтверджений міжнародними сертифікатами Кембриджського університету C2
Proficiency (CPE)(анг) та Міністерства Освіти Франції DALF C1 (фр). Основний принцип у житті - завжди є місце для оптимізму.

Iraklii.png

Іраклій Татошвілі​

QA Engineer @ Wix.com

"Server Architecture / Back end"

У тестуванні з 2015 року, переважно - це веб проекти. Переможець QAthon в Одессі, приймав участь у тестатоні на Test UA Startups (Best Test Summary report). Любить приймати участь о таких заходах як QuizNight або IT Щ?Д?К?, подорожувати та кінематограф. Вважає, що будь-хто, у будь-який момент життя може змінити професію та займатись саме тим, що викликає захоплення.

Maksym Opryshko.jpg

Максим Опришко

Product manager @ SoftServe

"SDLC and Methodologies"

16 років в міжнародному бізнесі, з них більше десяти років в менеджменті. Сфера професійних інтересів - В2В проекти з використанням інтернету речей (IoT). Готовий допомогати людям, які ставлять перед собою амбітні цілі.

Aponasenko_foto.jpg

Дмитро Апонасенко

QA Engineer @ Wix.com

"Test Automation Basics"

Займається тестуванням 7+ років, з них більшість як автоматизатор web-додатків, використовуючи для цього різні підходи і мови програмування PHP, Java, Python, C#. Має досвід впровадження автоматизації тестування у великих продуктових компаніях. Любить вивчати щось нове і розв'язувати складні задачі як у професійній сфері, так і в сфері програмування.

olha_Malinina.jpg

Ольга Малініна​

QA Manager @ Webgroup

"Test Design Techniques"

"Test Documentation"

Спеціаліст з більш ніж 10 річним досвідом тестування десктопних, веб та мобільних застосунків. Пройшла шлях від рядового тестувальника до QA-managerа.  Більше ніж три роки викладає тестування у КПІ та на спеціалізованих курсах, що проводять різноманітні IT-школи.

Olya Kulyk.jpg

Оля Кулик

QA @ EPAM

"SQL"

Досвід роботи у ІТ близько 3 років. Обожнює гори, походи, туризм. У вільний від роботи час вчиться грати на барабанах. Керується гаслом: "Вік живи — вік учись, а якщо можеш, то ще й інших навчи!"

Yaroslava Bagriy.jpg

Ярослава Багрій

Senior QA @ EPAM

"Introduction to software testing"

Працює тестувальником вже бiльш 8 років, коли працювання в IT ще не було мейнстрiмом. Може побудувати повний процес тестування "з нуля" до надання Клієнту. Має досвід у тестуванні десктопних, мобільних та веб-застосунків, embedded-технологій від тестування вимог до UAT. Як командний гравець контролює/допомогає/навчає Junior QA/QC. Також любить поговорити "навколо тестування" та як зробити програму краще. За останні два роки "наносить користь" в EPAM Systems у якостi Senior Test Engineer.

Alina Petrenko.png

Аліна Петренко

Business Analyst @ Infopulse

"Business Requirements. How to ask right questions"

Аліна працює бізнес аналітиком з 2008 року в проектах для замовників з України, США, Німеччини, Нідерландів та інших країн. Паралельно з поточними проектами займається пре-сейлом для нових потенційних замовників. Володіє сертифікаціями CBAP від ​​IIBA і PSPO I від scrum.org. Є активним учасником і доповідачем київського спільноти аналітиків "BA Network", а також запрошеним лектором курсу «Основи бізнес аналізу» в Інституті Телекомунікаційних систем (КПІ). Регулярно проводить внутрішні тренінги в компанії, співбесіди бізнес аналітиків, виступає ментором для нових співробітників.

Yegor.jpg

Єгор Максимчук

QA Automation @ SoftServe

"Web testing"

Провідний інженер з розробки, тестування та автоматизації програмного забезпечення, в компанії SoftServe. Більше 8 років в ІТ з них більше 3-х років займається викладацькою дiяльнiстю. Має цiкавий досвiд тестування та розробки урядового, комерцiйного та iнфраструктурного ПО. Суддя Dev Challenge 12 та багатьох Test UA Startups. Спікер конференцій, мітапiв і автор телеграм каналу QAStudy.Online. Founder QAStudy.Online.

Yulia Goncharova.jpg

Юля Шеренкова

QA Team Lead @ EPAM

Interviewer

ISTQB сертифікований тест інженер та тест менеджер. 5 років досвіду, з яких 3 на позиціях Test Lead. Досвід управління командою до 12 людей. Основний фокус: налагодження процесів, запуск проектів, quality architecture, є частиною Epam Testing Compenetcy Center - де основною роботою є допомога проектам як експерт, аудіти, співбесіди.

lfedchuk_photo.jpg

Людмила Федчук

QA Team Lead @ Wargaming

Interviewer

10 років досвіду у тестуванні. Має досвід роботи в аутсорс та продуктових компаніях, останні 6 років працює у геймдеві. Основна спеціалізація - веб та десктоп проекти, побудова з нуля та постійне вдосконалення QA процесів для внутрішніх та віддалених команд, інтеграційне тестування. Керує командою з 10 людей. За час роботи провела безліч співбесід на посаду QA інженерів різних рівнів.

Svitlana SK.jpg

Світлана Скуратовська

Test manager @ Ericsson

Interviewer

Працює у тестуванні 13 років, а в ІТ ще довше.
Кожен день намагається вчитися та розширювати межі. Наразі має сертифікат ISTQB FL, пройшла курси менеджменту та бізнес-аналізу, приймає участь у конференціях та мітапах. Має досвід роботи і в топових компаніях, і в стартапах. Працювала над проектами різних напрямків та різних стадій, створювала процеси тестування та процеси перевірки якості (QA). Багато років проводить співбесіди тестувальників та допомогає знаходити людей для різноманітних проектів, а також навчає тестуванню.

Aliona Tudan.jpg

Альона Тудан​

QA Team Lead @ N-iX

Interviewer

Працює у ІТ 8 років, спеціалізується на A/B тестуванні, BI, back-end із застосуванням data driven, automated testing. Також займається автоматизацією на Java, менеджментом процесу тестування та менторством.

bottom of page