Anna Topchii.jpg

В тестуванні більше 6 років. Маю досвід тестування веб та десктоп додатків. Люблю пізнавати щось нове та ділитися знаннями!

Senior QA

Анна Топчій

Oleksii Zaichenko.jpg

3,5 роки у тестуванні. 2 роки на Web enterprise проекті. 1 рік в Quality Management Office Partner у SoftServe - проводить оцінку QA процесів на проекті та виявляє потенційні проектні / продуктові ризики. 1,5 роки був ментором у SoftEngi Training Center. Має сертифікацію ISTQB FL.

Middle PRO QA Engineer @ SoftServe

Олексій Зайченко

Andrii Savchuk.jpg

QA Lead в компанії PDFfiller. Має досвід менторства понад 2 роки. Менторство - це те, що сприяє тримати себе у формі та допомагає людям приходити у професію QA. 

QA Lead @ Pdffiller

Андрій Савчук

Dmytro Yaroshenko.JPG

Працює QA інженером у компанії Epam. Загальний досвід роботи 4 роки. Основний напрямок -автоматизація, але є досвід мануального тестування.

Test Engineer @ Epam

Дмитро Ярошенко

Має досвід в тестуванні більше 2х років. Основний напрямок мануальне тестування веб та мобайл. В роботті і по життю любить вирішувати складні завдання і ніколи не поступається перед труднощами.

QA Engineer @ Trionika

Юрій Тихенький

Марія Свініцька.jpg

У тестуванні 3 роки. Пройшла шлях від самого початку курсів та стажування до прийому на роботу. Є досвід у мобільному, веб тестуванні та автоматизації. З цими питанням можна звертатися до неї :)

QA Engineer @ Epam

Марія Свинцицька

Artem_Maliuga.jpg

В тестуванні ~2 роки. Наразі працює Manual QA у компанії Ciklum. Обожнює автоматизацію (Java) та інфу, отриману з самоосвіти з книжок, Інтренету та спілкуванню з людьми. Постійно використовує ad-hoc тестування на змаганнях та у роботі: не кейси прикрашають QA. Є досвід менторства, а найбільш цілеспрямовані вже стали Junior QA.

QA Engineer @ Ciklum

Артем Малюга

Screen Shot 2018-07-26 at 17.17.22.png

Software Testing Engineer у EPAM Systems. 2 роки досвіду у тестуванні. Любить пояснювати складні речі, адже це найкращий метод покращити власні знання.

Software Testing Engineer @ Epam

Сергій Бистрицький

Lubov Pischanska.jpg

У тестуванні з 2012 року. Основний напрямок мануальне тестування десктоп додатків. Улюблена тема  техніки тест дизайну. На данний момент цікаво тестування продуктивності, десктоп додатків. Моя робота - це моє хобі, яке приносить мені задоволення.

Expert Quality Control Engineer @ Infopulse

Любов Піщанська

Dmytro Krykun.jpg

Працює на проектi з розробки навігаційного додатку Waze на позіції QA Team Lead. Досвід роботи 4 роки. Викладає техніки тест дизайну та вдосконалюється у якості ментора. Має сертифікацію ISTQB Advanced Level TM. Практики тестування мобільних додатків, тест менеджмент та тест дизайн входять до сфери постійних інтересів.

QA Team Lead in Synergetica @ Waze

Дмитро Крикун

© 2017-2020 by BeQA Today

  • Black Facebook Icon
  • Black YouTube Icon
  • Black LinkedIn Icon
  • Black Instagram Icon