top of page

BeQA today -

проект також має бути безкоштовним для участі, оскільки ми віримо, що важливо дати змогу талановитим людям з фізичною інвалідністю навчитися ІТ спеціальності та знайти роботу.

ЯКІ ПАРТНЕРСТВА Є?
Технічний 
партнер
Багато осіб з інвалідністю живе на державну допомогу та інколи не має грошей заплатити за Інтернет. А у деяких ІТ компаній інколи залишається застаріле або дефектне обладнання, яке непридатне для роботи, але чудово підійде для навчання.
Automation-icon.png
Інформаційний
партнер
Ви могли б розповісти про наші курси на сторінках у соцмережах або провести для студентів екскурсію по вашій компанії. Їм важливо знати, як зсередини побудована робота у цій сфері, і така увага мотивуватиме їх до навчання.
68630.png
Партнер з працевлаштування
Допомога полягає у наданні можливості проходити співбесіду на загальних засадах. Приміром, ваша компанія може додати наших студентів, які успішно закінчать навчання, до бази спеціалістів та зв'язатися у разі появи нової вакансії.вробітників з фіз. інвалідністю
0e0880f59c.png
0e0880f59c.png
Освітній 
партнер
Компанії та проекти, які безоплатно допомагають з розробкою курсів або окремих модулів, щоб зробити навчання для наших студентів ще кращим.
school.png
Фінансовий
партнер
Фінансова допомога важлива, щоб люди з інвалідністю могли брати участь у наших курсах безкоштовно.
heart-with-pulse.png
Стипендійний
партнер
Стипендійна допомога зможе дати змогу вчитися тестуванню  студетам з інших міст України, оплачуючи проживання у Києві під час на навчання протягом 3х місяців.
scholarship-icon.png

Напишіть нам на beqa.today@gmail.com,

щоб отримати презентацію по партнерству або кошторис проекту.

ЯКІ ПЕРЕВАГИ ВІД ПАРТНЕРСТВА

Згадування у медіа як соціально відповідальної компанії;

Розміщення вашого логотипу у презентаційних матеріалах та на сайті проекту;

 

Соціальний інфапривід в ЗМІ;

Можливість працевлаштування працівників з інвалідністю для дотримання 4% квоти на робочому місці та за рахунок цього зменшення податків - для компаній, що працюють з найманими працівниками.

bottom of page