top of page

Олександр Майданюк

Oleksandr.jpg

Ідейний натхненник​

Працює у ІТ понад 10 років. Наразі займає позицію QA Director Testing Center of Excellence у компанії Ciklum. 

Co- founder першого українського тестатону Test UA Startups та спільноти тестувальників QA Club Kiev. Сертифікований ISTQB Foundation, ICP, SCPO, Certified Agile Leadership 1 (CAL 1), SAFe 4.0 Agilist. 

"Best Quality Assurance Professional in Ukraine" 2016 за версією Ukrainian IT Awards та "Testing Innovator of the Year" в 2015 за версією European Software Testing Awards (Лондон).

Марина Шевченко

Maryna.jpg

Комунікація з партнерами / лектор

У тестуванні понад 5 років. Має досвід у тестуванні мобільних, веб та десктоп додатків, роботи у великих аутсорсингових компаніях та стартапах. Co-founder першого українського тестатону Test UA Startups та організатор QA Club Kiev. Сертифікована ISTQB Foundation, ICP, SCPO, SAFe 4.0 Agilist, Certified Agile Leadership 1 (CAL 1).

Володимир Глушков

Vovka.jpg

Комунікація з партнерами / Coordinator

Працює QA Engineer вже 3+ років. Посідав призові місця у 6 українських тестатонах та організовував Test UA Startups #7. Активно бере участь у ІТ-заходах(конференції, мітапи), різних спортивних івентах (забіги з перешкодами, Crossfit) та грає на барабанах.

Любить шукати  різні шляхи та варіанти вирішення питань. 

Любить вчитись сам та допомагати вчитись іншим!

Олександра Ковальова

Oleksandra K.jpg

Програмний координатор, лектор

У тестуванні щ 2010 року. Пройшла шлях від junior тестувальника до Test Lead та Head of Training Center в одній з ІТ компаній. Учасник конференцій  SQA Days 11-18, Confet & QA 2012-2013, ISDEF, IT Brunch та інших. Founder української ISTQB спільноти. 

"Best Quality Assurance Professional in Ukraine" 2017 за версією Ukrainian IT Awards!

Алла Пенальба

Alla.jpeg

Створення Manual course / лектор​

Досвідчений спеціаліст з тестування з 10+ роками досвіду здебільшого у продуктових компаніях десктопом, клієнт - серверними додатками та вебом. Має багатий досвід роботи в міжнародних командах та проектах. Має досвід управління як мануальними процесами, так і проектами з автоматизації. В даний час займає позицію Senior QA Manager в україно-американській продуктовій компанії Invisible. Також має досвід викладання на ІТ курсах в минулому.

Денис Яременко

DEnys.jpeg

Створення Mobile, Back end course / лектор​

4.5 роки у тестуванні на мобільних проектах ( manual та automation). Спікер на багатьох конференціях (SQA Days, QA Fest), ISTQB (Foundation level) сертифікований. Викладач у SoftEngi Training Center.

Дмитро Сиркін​

Dmytro.jpg

Ідейний натхненник, консультант​

В тестуванні близько 15 років. Незважаючи на особливі потреби пройшов шлях від рядового тестувальника до провідного керівника групи контролю якості ПЗ у IT-компанії розміром 200 чоловік. Має досвід викладання курсу з тестування у ВИШі та на спеціалізованих курсах. Є одним з найбільш активних та авторитетних учасників IT-спільноти Харкова. З 2017р живе у США та працює на позиції Test Lead/Test Manager у компанії зі світовим ім'ям.

 

Вважає, що людина, яка вірить у свої сили, має розум та мотивацію здатна знайти свою професію попри будь-які перепони.

bottom of page