Oleksandr.jpg

Працює у ІТ понад 10 років. Наразі займає позицію QA Director Testing Center of Excellence у компанії Ciklum. 

Co- founder першого українського тестатону Test UA Startups та спільноти тестувальників QA Club Kiev. Сертифікований ISTQB Foundation, ICP, SCPO, Certified Agile Leadership 1 (CAL 1), SAFe 4.0 Agilist. 

"Best Quality Assurance Professional in Ukraine" 2016 за версією Ukrainian IT Awards та "Testing Innovator of the Year" в 2015 за версією European Software Testing Awards (Лондон).

Олександр Майданюк

Ідейний натхненник​

Maryna.jpg

У тестуванні понад 5 років. Має досвід у тестуванні мобільних, веб та десктоп додатків, роботи у великих аутсорсингових компаніях та стартапах. Co-founder першого українського тестатону Test UA Startups та організатор QA Club Kiev. Сертифікована ISTQB Foundation, ICP, SCPO, SAFe 4.0 Agilist, Certified Agile Leadership 1 (CAL 1).

Марина Шевченко

Комунікація з партнерами / лектор

REsenchuk.jpg

Президентка Благодійного Фонду "Асоціація Інклюзивної Країни"

Юлія Ресенчук

Робота з учасниками, партнерами

Vovka.jpg

Працює QA Engineer вже 3+ років. Посідав призові місця у 6 українських тестатонах та організовував Test UA Startups #7. Активно бере участь у ІТ-заходах(конференції, мітапи), різних спортивних івентах (забіги з перешкодами, Crossfit) та грає на барабанах.

Любить шукати  різні шляхи та варіанти вирішення питань. 

Любить вчитись сам та допомагати вчитись іншим!

Володимир Глушков

Комунікація з партнерами, координатор

Oleksandra K.jpg

У тестуванні щу з 2010 року. Пройшла шлях від junior тестувальника до Test Lead та Head of Training Center в одній з ІТ компаній. Учасник конференцій  SQA Days 11-18, Confet & QA 2012-2013, ISDEF, IT Brunch та інших. Founder української ISTQB спільноти. 

"Best Quality Assurance Professional in Ukraine" 2017 за версією Ukrainian IT Awards!

Олександра Ковальова

Програмний координатор, лектор

Alla.jpeg

Досвідчений спеціаліст з тестування з 10+ роками досвіду здебільшого у продуктових компаніях десктопом, клієнт - серверними додатками та вебом. Має багатий досвід роботи в міжнародних командах та проектах. Має досвід управління як мануальними процесами, так і проектами з автоматизації. В даний час займає позицію Senior QA Manager в україно-американській продуктовій компанії Invisible. Також має досвід викладання на ІТ курсах в минулому.

Алла Пенальба

Створення Manual course / лектор​

Oleksii Zaichenko.jpg

4,5 роки у тестуванні. 3 роки на Web enterprise проекті. 1 рік в Quality Management Office Partner у SoftServe - проводить оцінку QA процесів на проекті та виявляє потенційні проектні / продуктові ризики. 1,5 роки був ментором у SoftEngi Training Center. Має сертифікацію ISTQB FL.

Олексій Зайченко

Координатор проекту

© 2017-2020 by BeQA Today

  • Black Facebook Icon
  • Black YouTube Icon
  • Black LinkedIn Icon
  • Black Instagram Icon