top of page

Олександр Майданюк

Oleksandr.jpg

Ідейний натхненник​

Працює у ІТ понад 12 років. Наразі займає позицію Director of Quality Engineering, Global Solutions Leader у компанії Ciklum. 

Co- founder першого українського тестатону Test UA Startups та спільноти тестувальників QA Club Kiev. Сертифікований ISTQB Foundation, ICP, SCPO, Certified Agile Leadership 1 (CAL 1), SAFe 4.0 Agilist. 

"Best Quality Assurance Professional in Ukraine" 2016 за версією Ukrainian IT Awards та "Testing Innovator of the Year" в 2015 за версією European Software Testing Awards (Лондон).

Марина Шевченко

Maryna.jpg

Комунікація з партнерами / лектор

Head of QA Research у Ring Ukraine. У тестуванні понад 7 років. Має досвід у тестуванні мобільних, веб та десктоп додатків, а також Machine Learning. Працювала у великих аутсорсингових, продуктових компаніях та стартапах. Co-founder першого українського тестатону Test UA Startups та організатор QA Club Kiev. Сертифікована ISTQB Foundation, ICP, SCPO, SAFe 4.0 Agilist, Certified Agile Leadership 1 (CAL 1).

Юлія Ресенчук

REsenchuk.jpg

Робота з учасниками, партнерами

Президентка Благодійного Фонду "Асоціація Інклюзивної Країни"

Володимир Глушков

Vovka.jpg

Комунікація з партнерами, координатор

Працює QA Engineer вже 5+ років. Посідав призові місця у 6 українських тестатонах та організовував Test UA Startups #7. Активно бере участь у ІТ-заходах(конференції, мітапи), різних спортивних івентах (забіги з перешкодами, Crossfit) та грає на барабанах.

Любить шукати  різні шляхи та варіанти вирішення питань. 

Любить вчитись сам та допомагати вчитись іншим!

Олексій Зайченко

Oleksii Zaichenko.jpg

Координатор проекту

5,5 роки у тестуванні. Має досвід управління командою розробки (devops, back-end, frontend, QA), досвід у побудові / покращенні процесів. Також займався оцінкою, управлінням, попередженням проектних та продуктових ризиків. Має досвід менторства як студентів так і тестувальників понад 3 роки. ISTQB certified

bottom of page